Bonna Hakkında

Bonna, porselende en son trend olan ‘Premium Porselen’i Türkiye’de ilk defa kullanarak daha zarif, daha şeffaf ve pürüzsüz olarak sofralarınıza sunmaktan onur ve mutluluk duyar.

Bonna, Türkiye’nin porselen sektöründe en yenilikçi fabrikası olan Kar Porselen’in Çayırova tesislerinde üretilmektedir. Yıllık üretilen 8 milyon tekil ürün, en ileri teknolojiler kullanılarak sofralarınıza ulaşıyor.

30 yılı aşkın tecrübemizle, 4 ayrı kıtadan getirdiğimiz dünyanın en kaliteli ve premium ham maddelerini harmanlıyor ve müşterilerimize bu özel ürünleri sunuyoruz.

Bonna her gün 15 ülkede milyonlarca tüketiciyle buluşuyor.

Dünya genelinde 30'dan fazla ülke

Bonna, Asya ve Avrupa’nın birleştiği noktada olmanın stratejik avantajı ile müşterilerine hızlı teslimat hizmeti sağlıyor.

İş ortaklarımız...

Hızlı teslimat ve ürünün ulaşılabilir olması HoReCa sektörü için en önemli konulardan biri. Bu sebeple hizmet kalitesinin öneminin farkındayız ve HoReCa sektörünün yoğun temposu ile uyumlu bir çözüm ortağı olmayı amaçlıyoruz.

Deneyimle Beslenen Tasarım

En yoğun sofraların en iyi sunumlarla buluşmasını amaçlıyoruz. Ve bu amaç doğrultusunda 1981’den beri tasarım ve üretim tecrübelerimizi harmanlayarak ilerliyoruz.